Kapadokya'nın İLK ve TEK tatil, aktivite, etkinlik ve bölge tanıtım platformu!
Kapadokya’daki tüm otellerrestoranlartaksi duraklarıhastaneler herşey bir tık uzakta.
Uçhisar merkezde bulunan Kapadokya Kale Taksi durağı, günün her saati sizlere hizmet vermek için açıktır. 03842192929 nolu telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.
Adres:
Tekelli Mahallesi, Hacı Alibey Caddesi No: 22, Uçhisar, Nevşehir 50240
Kapadokya’nın kalbindeki eski Uçhisar köyünde; binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yer altı tünelleri ve tarihi evlerden oluşan kalıntıların titiz restorasyonuyla hayata geçirilen Argos [...]
Adres:
Aşağı Mahallesi, Kayabaşı Sokak No:23, Uçhisar, Nevşehir 50240
Uçhisar merkezde bulunan Arı Taksi durağı, günün her saati sizlere hizmet vermek için açıktır. 03842192003 nolu telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.
Adres:
Aşağı Mahallesi, Belediye Meydanı No:16/D, Uçhisar, Nevşehir 50240
2002 yılında yapılan Museum Hotel Cappadocia Kapadokya, Uçhisar bölgesinde bulunmaktadır. Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. 
Adres:
Tekeli Mahallesi, Eski Göreme Caddesi No:1, Uçhisar, Nevşehir 50240
Kapadokya bölgesinin önde gelen şarap fabrikalarından biri olan Kocabağ Şarapları, 1972 yılından bu yana Uçhisar beldesinde hizmet vermektedir.
Adres:
Aşağı Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:40, Uçhisar, Nevşehir 50240

    Kapadokya’ya gelmek isteyen herkesin, bölgenin tüm imkânlarına kolay ve kaliteli şekilde ulaşabilmelerini hedefleyen fikir, uzun soluklu bir ARGE çalışması sonrasında Kapadokya’nın en büyük seyahat portalı haline gelmiştir. Kapadokya gibi eşsiz bir doğa ve kültür harikasını tüm Türkiye’ye en doğru şekilde tanıtmak, dinamik çalışma anlayışı ile sürekli gelişerek Kapadokya’nın en büyük seyahat portalı olmayı sürdürmek öncelikli vizyonumuzdur.

    İLETİŞİM

    info@kapadokyatanitim.com

    SOSYAL MEDYA