Kapadokya'nın İLK ve TEK tatil, aktivite, etkinlik ve bölge tanıtım platformu!
Kapadokya’daki tüm otellerrestoranlartaksi duraklarıhastaneler herşey bir tık uzakta.
Alaturca House, tarih ve doğayı birleştiren Göreme’deki muhteşem atmosferi hissetmenizi sağlar. Nevşehir’in eşsiz güzellikteki taş yapısı ile eski Türk evlerini size rahat ve huzurlu [...]
Adres:
Orta Mahalle, Karşıbucak Caddesi No:36/A, Göreme, Nevşehir 50180
Güzel atlar diyarı Kapadokya’nın kalbinde doğasına en az dokunulan kasabası Ortahisar’da bir yanında tarihi Ortahisar Kalesi’nin heybeti ile durduğu diğer bir yanında peribacalarının bulunduğu [...]
Adres:
Bahçelievler Mahallesi, İsmail Yavuz Caddesi No:55, Ortahisar, Nevşehir 50650
Ortahisar Aile Sağlığı Merkezi, uzman kadrosu ile haftanın her günü 5 günü sizlerin sağlığı için 03843433364 nolu numaradan ulaşılabilir.
Adres:
Esentepe Mahallesi, Şehit Ali Kayaca Caddesi No:13/2, Ortahisar, Nevşehir 50650
Ürgüp merkezde bulunan Park Taksi durağı, günün her saati sizlere hizmet vermek için açıktır. 03843414081 nolu telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.
Adres:
Kayseri Caddesi No:1, Ürgüp, Nevşehir 50400

    Kapadokya’ya gelmek isteyen herkesin, bölgenin tüm imkânlarına kolay ve kaliteli şekilde ulaşabilmelerini hedefleyen fikir, uzun soluklu bir ARGE çalışması sonrasında Kapadokya’nın en büyük seyahat portalı haline gelmiştir. Kapadokya gibi eşsiz bir doğa ve kültür harikasını tüm Türkiye’ye en doğru şekilde tanıtmak, dinamik çalışma anlayışı ile sürekli gelişerek Kapadokya’nın en büyük seyahat portalı olmayı sürdürmek öncelikli vizyonumuzdur.

    İLETİŞİM

    info@kapadokyatanitim.com

    SOSYAL MEDYA