Kapadokya'nın İLK ve TEK tatil, aktivite, etkinlik ve bölge tanıtım platformu!
Kapadokya’daki tüm otellerrestoranlartaksi duraklarıhastaneler herşey bir tık uzakta.
Güzel atlar diyarı Kapadokya’nın kalbinde doğasına en az dokunulan kasabası Ortahisar’da bir yanında tarihi Ortahisar Kalesi’nin heybeti ile durduğu diğer bir yanında peribacalarının bulunduğu [...]
Adres:
Bahçelievler Mahallesi, İsmail Yavuz Caddesi No:55, Ortahisar, Nevşehir 50650
Ortahisar merkezde bulunan Hisar Taksi durağı, günün her saati sizlere hizmet vermek için açıktır. 03843433345 nolu telefondan 24 saat ulaşabilirsiniz.
Adres:
Yeni Mahalle, Cumhuriyet Meydanı, Ortahisar, Nevşehir 50650
Dingin ve konforlu bir ortamı Kapadokya’nın tüm ziyaret edilecek noktalarının merkezinde konumlanarak sunan Tafoni Evleri, Ortahisar kasabasını çevreleyen vadilere bakan büyüleyici konumuyla Kapadokya bölgemizin [...]
Adres:
Eski Mahalle, Ortahisar, Nevşehir 50650
Ortahisar Aile Sağlığı Merkezi, uzman kadrosu ile haftanın her günü 5 günü sizlerin sağlığı için 03843433364 nolu numaradan ulaşılabilir.
Adres:
Esentepe Mahallesi, Şehit Ali Kayaca Caddesi No:13/2, Ortahisar, Nevşehir 50650
Fosil Cave Hotel, Kapadokya’nın kalbindeki konumuyla, doğal kaya ve taş odalarıyla rahatlık ve konforu siz misafirlerimizle buluşturuyor.Terasından Ortahisar Kalesi ve Kapadokya’nın eşsiz güzelliğini iç [...]
Adres:
Yeni Mahallesi, Ali Reis Sokak No:22, Ortahisar, Nevşehir 50650
Ortahisar şehir merkezinde bulunan Yeni Yavuz Eczanesi, sizler için hafta içi her gün 03843433385 nolu telefon üzerinden ulaşılabilir.
Adres:
Esentepe Mahallesi H. Galip Efendi Caddesi No:32/B, Ortahisar, Nevşehir 50650
Ortahisar şehir merkezinde bulunan Ortahisar Eczanesi, sizler için hafta içi her gün 03843433634 nolu telefon üzerinden ulaşılabilir.
Adres:
Esentepe Mahallesi Şehit Ali Kayaca Caddesi, Ortahisar, Nevşehir 50650

    Kapadokya’ya gelmek isteyen herkesin, bölgenin tüm imkânlarına kolay ve kaliteli şekilde ulaşabilmelerini hedefleyen fikir, uzun soluklu bir ARGE çalışması sonrasında Kapadokya’nın en büyük seyahat portalı haline gelmiştir. Kapadokya gibi eşsiz bir doğa ve kültür harikasını tüm Türkiye’ye en doğru şekilde tanıtmak, dinamik çalışma anlayışı ile sürekli gelişerek Kapadokya’nın en büyük seyahat portalı olmayı sürdürmek öncelikli vizyonumuzdur.

    İLETİŞİM

    info@kapadokyatanitim.com

    SOSYAL MEDYA